DUYURU / FAALİYET / HABER

ÖNEMLİ DUYURU: 2016 YILI YILLIK AİDAT VE BİNDE ÜÇ KOMİSYON ÖDEME VE BEYANLARI HAKKINDA

Sayın Üyemiz,
         
25 - 26 Haziran 2016 tarihlerinde yapılan TSÜAB 2016 Yılı Olağan Genel Kurulu’nda kabul edildiği üzere, TSÜAB 2016 yılı bütçesinde üyelerin ödeyecekleri binde üç komisyon ve yıllık aidat da yer almaktadır.

Üyelerimizin TSÜAB faaliyet alanına giren ürün, mal ve hizmet satışına dair mali müşavir ve TSÜAB nezdinde yetkili kişi tarafından onaylanan 2015 yılı bilanço miktarının TSÜAB’a bildirilip komisyon ödemelerinin ödeme takvimine bağlı olarak (Mayıs-Ağustos-Kasım 2016) ödenmesi gerekmektedir.

27.06.2016 tarihi itibari ile yapılan incelemede bazı üyelerimizin; TSÜAB’a göndermesi gereken mali müşavir onaylı bilanço miktarını göndermediği ve ödeme yapmadığı, bazı üyelerimizin bilanço miktarını gönderip ödeme yapmadığı, bazı üyelerimizin ise bilanço miktarını göndermeyip ödeme yaptığı görülmüştür. Üyelerimizin 2016 yılında yaptıkları ödeme ve beyanlarını gözden geçirerek eksiklerini tamamlamaları önem arz etmektedir.

Üyelerimizin, 2015 yılında TSÜAB faaliyet alanına giren geliri yok ise geliri olmadığına dair beyanını Birliğimize mutlaka iletmeleri gerekmektedir.

Binde üç komisyon beyan formumuzu web sitemizin (www.tsuab.org.tr) “dokümanlar” bölümünde bulabilirsiniz
 
2016 yılında, TSÜAB üyelerinin ödeyecekleri “Yıllık Aidat” miktarı, 25-26 Haziran 2016 tarihlerinde yapılan “TSÜAB 2016 Yılı Olağan Genel Kurulu”nda 200.00TL (ikiyüzTL) olarak kabul edilmiş olup üyelerimiz yıllık aidatlarını 2016 yılı içerisinde ödemeleri gerekmektedir.

 Üyelerimizin bilgi ve değerlendirmeleri rica olunur.
 
 Saygılarımla                                                                 
                                                                                                     
                                                                                     
 Tayfur ÇAĞLAYAN
 Genel Sekreter