DUYURU / FAALİYET / HABER

Önemli Duyuru:Genel Kurul (Mali) Çağrısı Hakkında

22.04.2019

Sayın Üyeler,

Tohum Sanayicileri ve Üreticileri Alt Birliği (TSÜAB) Yönetim Kurulu'nun 09 Şubat 2019 Tarihinde yapmış olduğu toplantıda Tohum Sanayicileri ve Üreticileri Alt Birliği
2019 Yılı Olağan Genel Kurulu'nun 20 Nisan 2019 Cumartesi günü saat 10.00'da yapılması, eğer ilk toplantıda çoğunluk sağlanamaz ise ikinci toplantının 04 Mayıs 2019 Cumartesi günü çoğunluksuz olarak yapılması karar altına alınmıştır.

TSÜAB 2019 Yılı Olağan Genel Kurulu'nun 20 Nisan 2019 Cumartesi günü çoğunluklu olarak yapılması gereken ilk toplantı için yeterli çoğunluk sağlanamadığından ikinci toplantı
04 Mayıs 2019 Cumartesi günü yapılacaktır.
 
TSÜAB 2019 Yılı Olağan Genel Kurulu, ekte sunulan gündem kapsamında BİLKENT OTEL'de yapılacak olup Genel Kurulun yapılacağı adres aşağıda arz edilmiştir.

TSÜAB 2019 Yılı Olağan Genel Kurulu seçimsiz yapılacağından; gerçek kişi üyelerimizin kimliklerini belgelemek suretiyle şahsen katılmaları gerekmektedir.

Tüzel kişi üyelerimizin ise, eğer daha önce yetkili kişi olarak bildirilen kişi tarafından katılım sağlanacak ise sadece kimliğini ibraz etmesi, ancak daha önce bildirilen kişi değil de yeni bir isim bildirilecek/gönderilecek ise; o kişinin tüzel kişiliği temsil ve ilzama (ahzu kabz) yetkili olduğunu gösterir belge ile katılmaları yeterli olacaktır.

Organizasyon hazırlıklarının zamanında yapılabilmesi için; Ankara dışından katılım sağlayacak üyelerimizin otel konaklama taleplerini ve günübirlik katılacak üyelerimizin katılım teyitlerini en geç 30 Nisan 2019 Salı gününe kadar tsuab@tsuab.org.tr adresine bildirmeleri gerekmektedir.

NOT: Bilkent Otel'de 03 Mayıs giriş - 04 Mayıs çıkış olmak üzere 1 (bir) gece konaklama TSÜAB Tarafından karşılanacaktır.
 
Saygılarımla arz olunur.                                          

Doç Dr. Hamit AYANOĞLU
Genel Sekreter

 EK-1: TSÜAB 2019 Genel Kurul Gündemi (TIKLAYINIZ)

Genel Kurulun Yapılacağı Adres

BİLKENT OTEL ve KONFERANS MERKEZİ
İhsan Doğramacı Bul. No:6 06800 Bilkent/ANKARA