DUYURU / FAALİYET / HABER

BAŞKAN YILDIRAY GENÇER'İN TEŞEKKÜR MESAJI

Değerli Üyelerimiz, Kıymetli Paydaşlarımız;

Pandemi nedeniyle zorunlu olarak ertelemek durumunda kaldığımız 13. Olağan Genel Kurulumuzu her zaman olduğu gibi demokratik olgunlukla ve yüksek katılımla geride bıraktık. İş temposunun en yoğun olduğu dönemde, pandemi şartlarında dâhi TSÜAB’a sahip çıktığınızı göstererek bizleri onurlandırdınız.

Yönetim Kurulu olarak yeni dönemin ilk toplantısını gerçekleştirerek görev dağılımını belirledik.  Demokrat, şeffaf, iş birliği içinde, katılımcı yönetişimi temel felsefe olarak benimseyerek yola devam ediyoruz.

Sektörümüz sürekli gelişen ve gelişmesine paralel olarak ihtiyaçları da artan bir yapıya sahip. Gayemiz; TSÜAB’ı ve dolayısıyla Türkiye Tohumculuk Sektörünü bulunduğu noktadan daha ileriye taşımak ve yasayla verilen yetki çerçevesinde üyelerimizin hak ve menfaatlerini her platformda savunmaktır.

Bu gaye doğrultusunda, siz değerli üyelerimizle sıklıkla bir araya gelip tam koordinasyon içerisinde olmaya özen göstereceğiz. Bize duyduğunuz güven ve verdiğiniz sorumluluğun bilinciyle öncelikli olarak bilinen sorunlarımızı çözmek için girişimlerimize devam edecek ve yarım kalan işlerimizi tamamlayacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle yeni seçilen TSÜAB Yönetim Kurulumuz adına, Birlik organlarımızda göreve gelen temsilcilerimize başarılar diliyor, bizleri bu göreve layık gören tüm Üyelerimize en içten dileklerimizle bir kez daha teşekkürlerimizi, selam ve saygılarımızı sunuyorum.

Yıldıray GENÇER
Yönetim Kurulu adına
Başkan