DUYURU / FAALİYET / HABER

TSÜAB Başkanı Yıldıray GENÇER ve Yönetim Kurulu üyeleri ; Meclis , Tarım , Orman ve Köyişleri Komisyonu üyelerine bir dizi ziyarette bulundu.

TSÜAB Yönetim Kurulundan; Meclis , Tarım Komisyon Üyelerine Ziyaret

TSÜAB Baskani Yildiray GENÇER ve Yönetim Kurulu üyeleri ; Meclis , Tarim , Orman ve Köyisleri Komisyonu üyelerine bir dizi ziyarette bulundu.

Tohum Sanayicileri ve Üreticileri Alt Birligi (TSÜAB) Yönetim Kurulu Baskan Yildiray GENÇER  ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Meclis Tarim ,Orman ve Köyisleri Komisyonu Üyesi Muhammet Ugur KALELI'yi makaminda ziyaret etti.Komisyon üyesi Kaleli ve TSÜAB baskani Gençer ve beraberindeki heyet, tohumculuk sektöründeki son durumu ve yasal düzenlemelerde yapilmasi gereken degisiklikler konusunda görüs alis verisinde bulundu. Gençer, simdiye kadar yapilan çalismalar ve destekler için komisyon üyesi KALELI'ye tesekkür etti.

TSÜAB Baskani ve Yönetim Kurulu Üyeleri , daha sonraki ziyaretleri kapsaminda meclis komisyon üyesi Abdullah ÖZTÜRK,Rafet SEZEN  ve Orhan SARIBAL'i makamlarida ziyaret ederek sektörün sorunlari için hazirladiklari raporu takdim etti.