DUYURU / FAALİYET / HABER

GENEL KURUL CAGRISI

Sayın Üyeler;

Tohum Sanayicileri ve Üreticileri Alt Birliği (TSÜAB) Yönetim Kurulu'nun 30 Mayıs 2022 Tarihinde yapmış olduğu toplantıda Tohum Sanayicileri ve Üreticileri Alt Birliği 2022 Yılı Olağan Genel Kurulu'nun 25 Haziran 2022 Cumartesi günü saat 10.00'da yapılması, eğer ilk toplantıda çoğunluk sağlanamaz ise ikinci toplantının 02 Temmuz 2022 Cumartesi günü saat 10.00'da yapılması karar altına alınmıştır.


TSÜAB 2022 Yılı Olağan Genel Kurulu'nun 25 Haziran 2022 Cumartesi günü çoğunluklu olarak yapılması gereken ilk toplantı için yeterli çoğunluk sağlanamadığından ikinci toplantı  02 Temmuz Cumartesi günü yapılacaktır.


 

TSÜAB 2022 Yılı Olağan Genel Kurulu, ekte sunulan gündem kapsamında The Ankara Hotel'de yapılacak olup Genel Kurulun yapılacağı adres aşağıda arz edilmiştir.


TSÜAB 2022 Yılı Genel Kurulu seçimsiz yapılacağından;

 

  1. Gerçek kişi üyelerimizin kimliklerini belgelemek suretiyle şahsen katılmaları gerekmektedir.

 

  1. Tüzel kişi üyelerimizin ise, eğer daha önce yetkili kişi olarak bildirilen kişi tarafından katılım sağlanacak ise sadece kimliğini ibraz etmesi, ancak daha önce bildirilen yetkili kişi değil de yeni bir isim bildirilecek/gönderilecek ise; o kişinin tüzel kişiliği temsil ve ilzama (ahzu kabz) yetkili olduğunu gösterir belge ile katılması yeterli olacaktır.

 


Organizasyon hazırlıklarının zamanında yapılabilmesi için; Ankara dışından katılım sağlayacak üyelerimizin otel konaklama taleplerini ve günübirlik katılacak üyelerimizin katılım teyitlerini en geç 30 Haziran 2022 gününe kadar tsuab@tsuab.org.tr adresine bildirmeleri gerekmektedir.

NOT: The Ankara Hotel'de 01 Temmuz 2022 giriş - 02 Temmuz 2022 çıkış olmak üzere 1 (bir) gece konaklama TSÜAB Tarafından karşılanacaktır.


Saygılarımla arz olunur.                                          

                                                                                                    Doç. Dr. Hamit AYANOĞLU
                                                                                                            Genel Sekreter
YER ve ADRES:
The Ankara Hotel
Eti Mah. Celal Bayar Bulvarı No:78, 06570 Çankaya/Ankara

EK-1: TSÜAB 2022 Genel Kurul Gündemi (TIKLAYINIZ)